ورود
ثبت نام


Slide background
Slide background
Slide background

ارسال رایگان به سراسر کشور

ارسال رایگان به سراسر کشور


A8

200 ساعت ضمانت بازگشت کالا


A2

پرداخت در محل ویژه شهر تهران


تضمین کیفیت کالا

تضمین کیفیت کالا

اگر در خریداری جاروبرقی به مشکل خورده اید و نمیتوانید محصول مورد نظر خود را پیدا کنید ما این راهنما برای شما مفید خواهد بود. شما در این بخش میتوانید با مدلهای جاروبرقی بدون کیسه، معمولی و هوشمند آشنایی پیدا کرده و مدل جاروبرقی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

جاروبرقی ها یکی از اصلی ترین وسایل نظافت در هر منزل هستند که استفاده از آنها بسیار رایج شده است. تولید این دستگاه ها روز به روز در حال پیشرفت بوده و از تکنولوژی های روز دنیا در طراحی و ساخت محصولات جدید استفاده میشود. امروزه شاهد تسخیر بازار توسط جاروبرقی های مختلف تولید شده در شرکتهای معتبری همچون سامسونگ، LG، اسنوا، دوو و پارس خزر بوده ایم و در این مقاله سعی کرده ایم، برای انتخاب بهترین جاروبرقی مورد نیاز منزل، به شما کمک کنیم.

  

خرید آنلاین جاروبرقی

  

انواع جاروبرقی

  • جاروبرقی عمودی : این سری از جاروبرقی های عمودی یکی از رایج ترین مدلهای عرضه شده در بازار هستند. این مدل از جاروبرقی ها دارای قدرت بسیار زیادی بوده و برای منازلی بیشتر مورد استفاده هستند که از فرش و موکت زیادی استفاده میکنند. در صورتی که در منزل در حیوانات خانگی مانند سگ یا گربه نگهداری میکنید، استفاده از این محصول برای برداشتن موی آنها از روی فرش مناسب است و به دلیل نوع طراحی سری آن، آسیبی به آن نمیرساند. این محصولات در انواع سیم دار یا بی سیم تولید شده است و دارای طرفداران بسیار زیادی در بازار میباشد. به دلیل بزرگ بودن بدنه این سری از جاروبرقی ها، این محصولات مناسب برای فضاهای بسته یا کوچک نیستند ولی در صورتی که خانه شما بزرگ است و فضای باز زیادی را در اختیار دارید، این مدل برای شما مناسب میباشد.

  

Mohtava New.jpg35

  

  • جاروبرقی کنیستر (مخزن دار) : جاروبرقی های کنیستر بیشتر در خانه ایرانیان رایج بوده و یک محفظه بزرگ برای نگهداری کیسه دارد. این مدل نسبت به جاروبرقی قائم دارای قدرت کمتری بوده ولی برلی تمیز کردن انواع فضای خانگی مانند پارکت، سرامیک، موکت و فرش مورد استفاده بوده و از آسیب رساندن به تار و پود فرش ها جلوگیری میشود. در صورتی که منزل شما دارای فضای بسته، کوچک و کنج های دور از دسترس است، استفاده از جاروبرقی های کنیستر مناسب برای شما میباشد.

  

Mohtava New.jpg50

  

  • جاروبرقی دستی : این محصول بیشتر به عنوان یک مکمل جاروبرقی های عمودی یا کنیستر به شمار میرود. بیشتر برای آشپزخانه، بالکن و سرامیک مناسب بوده قدرت چندانی برای فرش و موکت ندارد. همچنین این محصول به صورت شارژی نمیتواند باتری با مدت زمان نگهداری شارژ بالایی را داشته باشد. در کل این سری از جاروبرقی ها میتوانند به عنوان مکمل تمامی درز ها را پاک کنند و همچنین بسیار خوش دست و آماده به کار میباشند.

  

Mohtava New.jpg38

  

  • جاروبرقی شارژی : جاروبرقی های شارژی با اندازه بسیار کوچکی که دارند، بسیار مناسب برای اتاق خواب و تخت خواب میباشند. این محصولات را میتوان برای تمیز کردن نقطه خاصی از یک منزل مورد استفاده قرار داد. جاروبرقی های شارژی دارای کاربرد بسیار زیادی برای منازل به عنوان یک وسیله جانبی در کنار جاروبرقی کنیستر یا عمودی بوده و میتواند به راحتی برای تمیز کردن وسایل منزل مورد استفاده قرار گیرد.

  

Mohtava New.jpg44

  

جارو برقی بدون کیسه یا کیسه دار؟ کدام یک برای من مناسب است؟

بسته به نوع منزل شما و شرایط موجود در آن، باید از جاروبرقی های کیسه دار یا بدون کیسه استفاده نمایید. در صورتی که منزل شما کمتر گرد و غبار دارد و یا کمتر کثیف میشود، استفاده از جاروبرقی بدون کیسه برای شما مناسب تر است زیرا این محصولات را میتوان به راحتی تخلیه کرد و دوباره استفاده نمود. استفاده از جاروبرقی های بدون کیسه به دلیل ظرفیت کمی که دارند، بیشتر برای منازل آپارتمانی توصیه میشود.

اگر از مشکلات تنفسی مانند آسم یا حساسیت ریه رنج میبرید، استفاده از جاروبرقی های کیسه دار میتواند برای شما بهتر باشد. این سری از محصولات میتوانند گرد و غبار را به صورت کامل در خود نگه دارند و آنها را دوباره در فضا پخش نمیکنند. همچنین در صورتی که در منزل از حیوانات خانگی نظیر سگ یا گربه نگهداری میکنید، جاروبرقی های کیسه دار دارای قدرت بسیار بیشتری برای جمع کردن موی آنها میباشند. جاروبرقی های کیسه دار انتخاب بهتری برای منازل بزرگ و ویلایی بوده و همچنین با قدرت مکش بیشتر، میتوانند موکت و فرش را بهتر تمیز کنند.

  

Mohtava New.jpg36

  

انتخاب مابین جاروبرقی های سیم دار یا بیسیم

در صورتی که در بین انتخاب جاروبرقی های سیم دار یا بیسیم شک دارید، بهتر است ابتدا به نوع کاربرد و نیاز خود توجه نمایید. جاروبرقی های بیسیم نمیتوانند بیشتر از یک ربع تا یک ساعت کار کنند که این زمان طول عمر باتری بسته به نوع محصول دارای تفاوتهایی میباشد. پس باید در هنگام خریداری جاروبرقی های بیسیم، به زمان نگهداری از شارژ باتری توجه نمایید.

یکی دیگر از مسائل دارای اهمیت در خریداری جاروبرقی های بیسیم، توجه به قدرت دستگاه و نوع کفپوش منزل میباشد. اگر در خانه خود از پارکت، سرامیک و فرش های ماشینی استفاده میکنید، جاروبرقی بیسیم میتواند جوابگوی نیاز شما به تمیز کردن منزل باشد ولی اگر از موکت یا فرش های دستی حجیم استفاده میکنید، بهتر است از جاروبرقی های سیم دار استفاده نمایید.

جاروبرقی های بیسیم دارای قدرت مانور بیشتری در منازل و در میان دستگاه های تولیدی را دارا میباشند و این مزیت در عین قدرت کم دستگاه نسبت به محصولات سیم دار، میتواند کاربرد محصولات بدون سیم را افزایش دهد. همچنین قیمت دستگاه های سیم دار بسیار کمتر از محصولات بیسیم و باکیفیت است. پس با توجه به بودجه ای که برای خرید این دستگاه در نظر دارید، بهتر است اقدام به خریداری و استفاده از جاروبرقی مورد استفاده خود نمایید.

  

ربات هوشمند جاروبرقی چیست؟

یکی از آخرین تکنولوژی هایی که در زمینه جاروبرقی تولید شده است و در دسترس مصرف کنندگان میباشد، ربات های هوشمند جاروبرقی است که به صورت خودکار، بدون نیاز به حمل توسط افراد و با سنسور هایی در کناره های خود، اقدام به تمیز کردن تمامی نقاط منزل مینماید. در صورتی که میخواهید از این دستگاه ها برای منزل خود استفاده کنید، بهتر است از برندهای معتبر خریداری کنید.

ربات های هوشمند جاروبرقی بیشتر برای منازلی دارای کاربرد میباشند که سطوح کف آن به صورت یکپارچه بوده و ناهمواری در آنها وجود نداشته باشد. این کالا را میتوان با یک بار شارژ، برای یک اتاق یا منزل استفاده نمود که این امر بسته به متراژ کف منزل متغیر میباشد. ربات های هوشمند جاروبرقی شاید الان خیلی کارا نباشند و به عنوان یک دستگاه جانبی به شمار روند ولی آینده صنعت جاروبرقی متعلق به این دسته از محصولات میباشد.

  

به برچسب مصرف انرژی توجه نمایید

استفاده بهینه از حامل های انرژی در خریداری یک جاروبرقی یکی از اصلی ترین فاکتورها میباشد. در صورتی که جاروبرقی مورد نظر شما مابین 900 تا 1600 وات قدرت داشته باشد، یک دستگاه خوب و بهینه به شمار میرود. باید توجه داشته باشید که جاروبرقی ها نیازی به مکش بسیار قوی ندارند و عاری کردن سطوح از گرد و خاک بهتر است توسط وسایل مخصوص این کار انجام داده شود. بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت تولید جاروبرقی در اروپا از سال 2014 تبدیل به یک قانون شد که اولین اصل آن، تولید محصولاتی در بازه قدرتی 900 تا 1600 وات بوده است و این بازه قدرت از سال 2017 به 900 وات تقلیل پیدا کرده است که این امر به معنای توجه هر چه بیشتر این اتحادیه به مصرف بهینه از انرژی برق میباشد. از مزایای دیگری که جاروبرقی هایی با مصرف بهینه برق دارند، کم تر کردن هزینه ها است.

  

Mohtava New.jpg34

   

جمع بندی کلی و نگاهی به محصولی که شما باید خریداری کنید

با توجه به مطالب بالا به این نتیجه رسیدیم که فاکتورهایی همچون متراژ یک منزل، نوع کفپوش ها و امکان استفاده از حیوانات خانگی، کودکان خردسال یا افرادی که دارای حساسیت یا آسم میباشند، در انتخاب یک جاروبرقی دارای اهمیت بالایی هستند. برای مثال، اگر در یک خانه آپارتمانی 100 متری با یک کودک زندگی و از حیوان خانگی نگهداری نگهداری میکنید و نوع کفپوش شما از سرامیک و فرش ماشینی تشکیل شده است، میتوانید یک دستگاه جاروبرقی کنیستر سیم دار با قدرت 1400 وات میتواند پاسخگوی نیاز شما باشد، همچنین بهتر است از انواع جاروبرقی های دستی و شارژی نیز برای تمیز کردن سریع آشپزخانه یا اتاق کودک استفاده شود.

ولی در صورتی که منزل شما آپارتمانی با متراژی کمتر از 80 متر است و به دلیل نوساز بودن و استفاده از پارکت، گرد و غبار زیادی در محیط زندگی شما وجود ندارد، میتوانید به تنهایی از یک دستگاه جاروبرقی دستی استفاده کنید تا بتوانید به تمامی نقاط کور و کوچک دسترسی داشته باشید. همچنین میزان حجم یک جاروبرقی باید بر اساس تعداد افراد خانوار و متراژ ساختمان تعیین شود زیرا محصولاتی که از کیسه استفاده میکنند، بهتر است زود به زود تخلیه شده و از کیسه های یکبار مصرف نو در آنها استفاده شود.

از دیگر فاکتورهایی که اهمیت بسیار زیادی در انتخاب یک جاروبرقی مناسب برای منزل را دارد، استفاده بهینه از برق است. مکش بسیار بالای یک دستگاه جاروبرقی تنها باعث از بین رفتن فرش های شما میشود و تاثیر چندانی در تمیز کردن و برداشتن گرد و غبار از محل زندگی شما نخواهد داشت، بهتر است برای پاک کردن کامل خانه خود، علاوه بر جاروبرقی، از وسایل نظافتی دیگر نیز استفاده شود.

  

Mohtava New.jpg47

26k Min   8k Min  Paeez 007 Min

12 Min  P 006   Paeez 0028 Min

32685606 -  32687622 - 031 

اصفهان - خیابان بزرگمهر - ابتدای رکن الدوله - مجتمع ادری تجاری مرتضی علی - طبقه سوم - واحد 9

شبکه های اجتماعی

با اطمینان خرید کنید

https://logo.samandehi.ir/logo.aspx?id=40963&p=shwllymabsiywlbqqfti

https://trustseal.enamad.ir/logo.aspx?id=17701&p=lznbpeukpeukgthvlznb

فروشگاه اینترنتی تیک تاک

خرید اینترنتی