درباره فروشگاه اینترنتی تیک تاک

فروشگاه اینترنتی تیک تاک در سال 1394 با هدف فروش لوازم خانگی، الکترونیکی و هوشمند به صورت اینترنتی و غیر حضوری شروع به کار کرد. مهم ترین هدف این فروشگاه جلب رضایت مشتریان در شهرهای کوچک و بزرگ ایران عزیزمان و فرهنگ سازی خرید اینترنتی و اعتماد به این سیستم فروش میباشد. در حال حاظر، تیک تاک متشکل از کادر فروش، خدمات پس از فروش و پشتیبانی است که مهمترین دغدغه آنها، ایجاد رضایت خاطر برای مشتریان عزیز میباشد. تیک تاک برای جلب مشتریان خود مجوزهای لازم را از وزارت صنعت، معدن و تجارت اخذ کرده است و شما خریداران عزیز میتوانید با توجه به نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره و نماد ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، با امنیت بیشتری خرید خود را انجام دهید.

  

خرید اینترنتی و اهمیت آن

مهمترین مزیت و اهمیتی که میتوان برای خرید اینترنتی یادآور شد، خرید بدون نیاز به خارج شدن از منزل است. فروشگاه های اینترنتی موظف به ارائه مشخصات دقیق و کامل از هر محصول میباشند تا خریدار بتواند به طور کامل با محصول آشنا شود. ایجاد امکانات فروش به صورت اینترنتی، قابلیت عودت در 100 ساعت اول خرید و ارائه گارانتی از شرکتهای معتبر خدمات پس از فروش را میتوان به عنوان اصلی ترین مزایای این روش از خریداری دانست. لازم به ذکر است که با توجه به شرایط خاص نگهداری کالا در انبار، اختیارات قانونی و سیاستهای کلی فروشگاه های اینترنتی، امکان خریداری کالا به صورت حضوری وجود ندارد.

  

MOHHHTAVAVAAA

 

امنیت خاطر پرداخت با نماد اعتماد الکترونیکی

وزارت صنعت، معدن و تجارت برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی برخی از شرکتها اقدام به ارائه نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه هایی کرده است که تا به حال تخلفی در فروش و خدمات پس از فروش نداشته اند. همچنین این نماد به صورت دو ستاره تنها به سایت هایی ارائه میشود که دارای گواهی امنیت SSL میباشند. فروشگاه اینترنتی تیک تاک با توجه به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره مکانی امن برای خرید مجازی وسایل و کالای مختلف مورد نیاز میباشد.

 

تیک تاک، نمایندگی رسمی 9 برند معتبر

همه کسانی که سابقه خرید از نمایندگی رسمی را داشته باشند حتما میدانند که امکانات این مراکز به مراتب بیشتر از سایر فروشگاه ها برای عرضه و خدمات پس از فروش میباشد. امروز با افتخار اعلام میکنیم که با پشتکار و تکیه بر اعتماد مردم خوب ایران توانسته ایم نمایندگی کمپانی هایی همچون MSI، اچ پی, ایسوس (بخش کامپیوتر AIO)، تارگوس، لکسین، فروشگاه اینترنتی تیک تاک، اسنوا و دوو(گروه انتخاب) و بابیلیس را داشته باشیم. خریداران معتبر میتوانند با خرید این برندها از تیک تاک، از خدمات پس از فروش معتبر، گارانتی رسمی و امکانات خرید مستقیم از کمپانی بهره مند شوند.

    

 

   

SAMANDEHI.jpg 11.jpg112

 

 

  

حضور فروشگاه اینترنتی تیک تاک در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری

 

 

همواره تخفیف، همواره ارزانترین

استفاده از کادر مجرب در تامین و بازاریابی تیک تاک باعث شده است تا همواره خرید از تیک تاک ارزانتر از خرید حضوری و سایر فروشگاه های اینترنتی باشد. قیمت همواره در راس اهمیت خریدار قرار دارد و ما سعی کرده ایم با کم تر کردن هزینه های تامین، نگهداری و ارسال، قیمت خرید را تا حد زیادی کاهش دهیم. تیک تاک همواره سعی کرده است تا با ارائه روشهای فروش ویژه به مشتریان خود، خرید های مقرون به صرفه تر را به مشتریان خود ارائه دهد. تخفیف ها همواره به صورت روزانه نیز وضع میشوند. همچنین میتوان با مقایسه تیک تاک با سایر رقبا، به قیمت فروش بسیار مناسب محصولات فروشگاه اینترنتی تیک تاک پی برد.

 MSI  Min2

 

 

سیاست های تیک تاک

مهمترین سیاست تیک تاک ایجاد رضایت از خرید اینترنتی برای ایرانیان سراسر کشور میباشد. همچنین شما میتوانید به صورت روزانه با وسایل و گروه های کالایی جدیدی که معرفی و ارائه میشوند آشنا شده و سبد کالایی مورد نیاز خود را گسترده تر کنید. مطمئنا خرید اینترنتی از تیک تاک تجربه ای شیرین خواهد بود که علاوه بر کاهش هزینه ها و صرفه جوئی در وقت، اطمینان شما را برای خرید محصولات اصلی جلب میکند. سعی ما همواره بر این بوده است تا با ارائه بهترین خدمات به مشتریان عزیزمان، نقش کوچکی در آسایش و راحتی آنها داشته باشیم. تیک تاک، ثانیه های آرامش.